… Firmamız Son teknoloji makina parkı, eğitimli üretim kadrosu ve kaliteden ödün vermeyen, çevreye duyarlı üretim anlayışı ile sektörün önde gelen firmalarından biridir…

JFX500-2131

JFX500-2131


Yeni Mimaki JFX500-2131 geniş format flatbed UV-LED baskı makinesi, saatte 60 m²’ye varan baskı hızıyla, 210 x310 cm`lik geniş bir baskı alanında 2 punto büyüklüğündeki karakterlere kadar çarpıcı bir netlikte baskı yapabilme kapasitesiyle tabela/grafik dünyasında devrim yapmaya hazırlanıyor.


Q3 HYBRID UV LED


Q3 HYBRID UV LED


Sektörlerde kullanılabilecek farklı özelliklerde ve kalınlıkta (50 mm) malzemeler, 2880 dpi ve 13 Pl ile çok daha iyi kalitede baskılar. Baskı sistemi için tasarlanmış olan bölgesel vakum, basılacak malzemenin sıkıca tutturulmasını sağlar. Bu kavrama sayesinde, basılacak olan malzemeye 1 mm yükseklikten fotoğraf kalitesinde baskılar yapmak mümkündür. Platinum Q3 Hybrid ayrıca vinil, afiş vb. Çeşitli rulo malzemeleri üzerine de baskı yapabilmektedir.


kongsberg-x

KONGSBERG X


Konu ister tabela, ister ambalaj, ister stand olsun… İster vinil, ister levha, ister ahşap üretiyor olun; Kongsberg X tüm işler veya uygulamalar için en iyi kaliteyi sunar. Kongsberg X, şimdiye kadar geliştirilmiş en çok yönlü dijital sonlandırma sistemidir.


lazer-kesim-makinası

ROBART LAZER KESİM MAKİNA


Performans ve kaliteyi bir arada toplayan lazer kesim makinesidir. Kesim ve kazıma işlerinde kullanılan, ham veya işlenmiş tüm Plastik, Pleksiglass, Ahşap, Deri, Kumaş gibi malzemelerle çalışan büyük ebatlı lazer makinesidir. Yüksek Dinamik ve Performans;  X ve Y eksenlerinde dijital kontrollü güçlü ac servo motorlar mevcuttur.


s2-hero

S2 SERISI


Yoğun iş akışına dayanıklı, yüksek mühendislik kalitesi ve en gelişmiş kesim teknolojisi ile donatılan S2™ kesiciler, tanjant ve drag-kesim başlığı ile en uzun işlerde bile en doğru ve hassas kesim yapmanızı sağlar.


technojet-3206

TECHNOJET 3206