JFX500-2131

Yeni Mimaki JFX500-2131 geniş format flatbed UV-LED baskı makinesi, saatte 60 m²’ye varan baskı hızıyla, 210 x310 cm`lik geniş bir baskı alanında 2 punto büyüklüğündeki karakterlere kadar çarpıcı bir netlikte baskı yapabilme kapasitesiyle tabela/grafik dünyasında devrim yapmaya hazırlanıyor.

Q3 HYBRID UV LED

Sektörlerde kullanılabilecek farklı özelliklerde ve kalınlıkta (50 mm) malzemeler, 2880 dpi ve 13 Pl ile çok daha iyi kalitede baskılar. Baskı sistemi için tasarlanmış olan bölgesel vakum, basılacak malzemenin sıkıca tutturulmasını sağlar. Bu kavrama sayesinde, basılacak olan malzemeye 1 mm yükseklikten fotoğraf kalitesinde baskılar yapmak mümkündür. Platinum Q3 Hybrid ayrıca vinil, afiş vb. Çeşitli rulo malzemeleri üzerine de baskı yapabilmektedir.

kongsberg-x

KONGSBERG X

Konu ister tabela, ister ambalaj, ister stand olsun… İster vinil, ister levha, ister ahşap üretiyor olun; Kongsberg X tüm işler veya uygulamalar için en iyi kaliteyi sunar. Kongsberg X, şimdiye kadar geliştirilmiş en çok yönlü dijital sonlandırma sistemidir.

ROBART LAZER KESİM MAKİNA

Performans ve kaliteyi bir arada toplayan lazer kesim makinesidir. Kesim ve kazıma işlerinde kullanılan, ham veya işlenmiş tüm Plastik, Pleksiglass, Ahşap, Deri, Kumaş gibi malzemelerle çalışan büyük ebatlı lazer makinesidir. Yüksek Dinamik ve Performans;  X ve Y eksenlerinde dijital kontrollü güçlü ac servo motorlar mevcuttur.

lazer-kesim-makinası
s2-hero

S2 SERISI

Yoğun iş akışına dayanıklı, yüksek mühendislik kalitesi ve en gelişmiş kesim teknolojisi ile donatılan S2™ kesiciler, tanjant ve drag-kesim başlığı ile en uzun işlerde bile en doğru ve hassas kesim yapmanızı sağlar.

TECHNOJET 3206

3 sıralı 4 renk olarak bulunan 6 adet Dimatix (Spectra) Starfire baskı kafası, daha yüksek hacimli çıktılar ve daha yüksek baskı hızı sunar.Technojet 3206, saatte, 375m2 baskı hızına ulaşabilir!

technojet-3206

CJV300-160 Plus

En son Mimaki Gelişmiş Pass Sistemi (MAPS4) sayesinde, yeni JV300-160 Plus yüksek kaliteli baskıyı daha yüksek bir baskı hızında sunar. Eko solvent boyalarla birleştirilmiş yüksek baskı verimliliği ile hem ekolojik hem de ekonomik faydalar sağlar.