Golden Reklam olarak, İstanbul’da hizmet verdiğimiz 20 yıldır “Koşulsuz müşteri memnuniyeti” prensibi ile çalışıyoruz ve birlikte çalıştığımız kurum ve kuruluşları daha iyi yerlere iletmek adına durmaksızın kendimizi geliştiriyoruz.

Kalite anlayışı ve “Zamanında Hizmet anlayışı” çerçevesinde geliştirdik. Bu anlayış, sürecin tüm bileşenleri, kalite unsurunu esas aldık. Sürdürerek, artan verimlilik ve ürün / hizmet süresi, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile birleştirmiş olduk.

Golden Reklam olarak, tüm dijital baskı uygulamalarında kaliteli ve sorunsuz hizmet ile yanınızdayız. Araç Kaplama, Bina Cephe Giydirme, Tabela, Folyo Kesim, Folyo Baskı Uygulama, Harf Kesim ve Harf Kesim Uygulama, Fuar Standı Uygulama ve Mağaza Vitrinleri Uygulamalarıgibi her türlü uygulamada en doğru çözüm ile hizmet veriyoruz.

Baskı kalitesi konusunda kadar, tasarımlarınız ve reklam çalışmalarınız konusunda da sizlere en iyi hizmeti vermek istiyoruz. Bu onun dışında, uzman bir teknik ve tasarım ekibine sahibiz. Yaratıcı ekibimiz, tüm enerjisini, size hayatta en uygun yaratıcı fikri bulmak için kullanıyor. Üstelik sadece iyi ve yaratıcı bir fikir bulmakla kalmıyoruz, fikrin hedef kitleyle en iyi ve en doğru mecralarda buluşmasına yardımcı oluyoruz.

Çalıştığınız başarı ile olduğunuz izlere bir yenisini araştırmak, bizler bu “iz” kalıcılığını sağlamak ve derinliğini artırmak için fikrinize fikir katıyoruz.

Golden Reklam, tüm dijital baskı uygulamalarında kaliteli ve sorunsuz hizmeti ve tasarım ve teknik kadrosu ile yanınızda.

Her zaman mutluluk ve mutlulukları paylaşmak dileği ile…